fbpx
was successfully added to your cart.

W dniach 2 – 3 grudnia 2017 w Warsaw Ptak Expo odbyła się IV edycja Dni Alergii, w których mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Na naszym stoisku można było zaopatrzyć się w dobrą książkę, wykonać badanie żywej kropli krwi a także wziąć udział w trzech konkursach! Oprócz aktywności na naszym stoisku, organizator wydarzenia przygotował mnóstwo atrakcji. Do najważniejszych zaliczamy część merytoryczną czyli szereg wykładów, w których wzięliśmy udział.

Co roku, już od pięciu lat, Warsaw Ptak EXPO organizuje fenomenalne wydarzenie w pełni poświęcone zdrowiu. Mimo ogromnej ilości wydarzeń dostępnych na naszym rynku, DNI Alergii zaliczamy do wyjątkowych, gdyż w trakcie ich trwania zwiedzający mają możliwość uczestnictwa w warsztatach kulinarnych, wykładach naukowych, konkursach organizowanych na stoiskach wystawców oraz w cenach promocyjnych tudzież zupełnie nieodpłatnie skorzystać z porady specjalistów, lekarzy czy diagnostów.

  

To dwudniowe wydarzenie stworzyło nam ogromne możliwości do głębszego poznania mechanizmów, jakie rządzą procesami zdrowia i choroby. Dzięki wystąpieniom takich lekarzy jak dr Wojciech Ozimek czy dr Andrzej Cieśla, mogliśmy poznać przyczyny chorób alergicznych, o których nie rozmawiamy z lekarzem podczas standardowej konsultacji. Magdalena Dorko – Wojciechowska, nasza specjalistka do spraw żywienia medycznego i zintegrowanych metod powrotu do zdrowia wygłosiła aż trzy prelekcje w tematyce infekcji wewnątrzkomórkowych i wsparcia układu odpornościowego, omawiając jednocześnie wyniki badań naukowych, na podstawie których ciągle rozwijamy swoja wiedzę.

Mieliśmy cudowną okazję do poznania organicznych kosmetyków i posmakowania ekologicznej żywności. Wystawcy zachwycili nas bogatym asortymentem swoich produktów – od jonizatorów wody poprzez wyroby wełniane z alpag hodowanych na terenie naszego kraju.

Bardzo dziękujemy organizatorom, wystawcom i wykładowcom za zorganizowanie kolejnej edycji Dni Alergii, która odbędzie się w dniach 15 – 16 września 2018 w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie!

Będzie to już V edycja z cyklu o alergiach i I edycja Targów Medycyny Funkcjonalnej, której jesteśmy pomysłodawcą i współorganizatorem!

Więcej szczegółów już wkrótce.

Leave a Reply