Wydarzenia

Misją Instytutu Medycyny Funkcjonalnej jest upowszechnianie wiedzy na temat zintegrowanych metod zdrowienia. Dzięki wydarzeniom, które organizuje Instytut, uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu dbania o swoje zdrowie, wykorzystując do tego naturalne metody zdrowienia w połączeniu z dostępną wiedzą specjalistyczną.

Szkolenia IMF cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ udział w nich gwarantuje zdobycie aktualnej i specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin nauki poświęconej zdrowiu.

Są szczególnie przydatne osobom chorującym i zmagającym się z niewyjaśnionymi dolegliwościami, gdyż zdobyta wiedza może zapobiec powstawaniu poważnych chorób lub znacznie przyspieszyć proces zdrowienia. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata i dotyczy zarówno dostępnej diagnostyki, odżywiania, ziołolecznictwa, medycyny chińskiej, suplementacji diety, oczyszczania organizmu i regeneracji komórkowej. Uczestniczyć w nich może każdy, kto zainteresowany jest rozwojem świadomości w obszarze zdrowia i życia. Warto także wspomnieć, że po każdym spotkaniu istnieje możliwość otrzymania certyfikatu, a także uzyskania odpowiedzi na pytania od ekspertów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.