Konsultacja psychologiczna

Konsultacja z trenerem to spotkanie, którego celem jest ułożenie i wprowadzenie w życie pozytywnych zmian.

Co oferujemy?

  • Zwiększenie poczucia wartości, pewności siebie, odkrycie swoich talentów oraz mocnych stron
  • Sesje z elementami gimnastyki śmiechu
  • Sesje rozluźniające obniżające poziom hormonu stresu kortyzolu
  • Zaplanowany proces wprowadzania zmian
  • Wsparcie w skutecznym osiąganiu celów
  • Praktyczne wskazówki
  • Wzmocnienie zaangażowania i motywacji do zmiany oraz realizowaniu procesu dochodzenia do własnych, skutecznych rozwiązań problemów w obszarze zdrowia i żywienia.
  • Możliwość pracy na Skype

Konsultacja standardowa

To trwające 120 minut spotkanie z trenerem, podczas którego wspólnie popracujemy nad wybranym przez Ciebie obszarem. Sesja indywidualna jest formą pracy najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. W ramach konsultacji standardowej przysługuje Ci wsparcie mailowe w postaci trzech wiadomości wysłanych bezpośrednio do terapeuty, który odpowie na pytania lub rozwieje wątpliwości pacjenta. W przypadku większej ilości maili, usługa traktowana jest jako dodatkowy mailing i wiąże się z dopłatą. Zalecamy kilka sesji w miesiącu. Sesja może odbyć się online na Skype.

Kolejna konsultacja/sesja kontrolna

To kontynuacja wcześniej obranych celów z ewentualną modyfikacją. Wspólnie z terapeutą omawiane są rezultaty pracy i ustalane kolejne kroki. Terapeuta jest towarzyszem w zmianie. Zalecamy kilka sesji w miesiącu. Sesja może odbyć się online na Skype.

Sesja coachingu radości

To usługa skierowana do osób, które na indywidualnym spotkaniu chcą przyjrzeć się radości w swoim życiu. Jest to autorska metoda oparta na gimnastyce śmiechu. Gimnastyka śmiechu to wyjątkowa praktyka, która łączy bezwarunkowy śmiech z oddechowymi ćwiczeniami. Korzyści płynących z uprawiania jogi śmiechu jest dużo. Fundamentem są korzyści dla zdrowia, takie jak obniżenie hormonu stresu – kortyzolu, dotlenienie organizmu oraz pobudzenie endorfin, które poprawiają nasze samopoczucie. Dodatkowo uzyskujemy korzyści społeczne takie jak większa otwartość, gotowość do uśmiechu, nawiązywania i podtrzymywania relacji. Pojawiają się również korzyści psychologiczne i rozwój osobisty. Oprócz korzyści dla zdrowia, społecznych i rozwojowych, joga śmiechu daje nam korzyści duchowe. Celem jest wypracowanie pozytywnej postawy, zdrowego dystansu do siebie oraz otoczenia i pełnej akceptacji. Wskazane jest by praca miała charakter regularny. Zalecamy kilka sesji w miesiącu. Sesja może odbyć się online na Skype.

Sesja coachingu zdrowia

To usługa skierowana do osób, które na indywidualnym spotkaniu chcą rozwijać swoje silne strony, pokonywać wewnętrzny opór i przekraczać własne ograniczenia. Wspólnie z terapeutą wyznaczane są cele związane ze zdrowiem i stylem życia. Celem jest znalezienie najlepszej metody utrzymania i zachowania szeroko pojętego zdrowia i aktywności życiowej. W wyniku można polepszyć jakość swojego życia, zachować równowagę psychofizyczną oraz zwiększyć zadowolenie w różnych obszarach. Sesje coachingu zdrowia wspierają w takich sytuacjach jak zmiana nawyków żywieniowych, chęć zmiany wagi ciała, chęć zapanowania nad swoimi emocjami, chęć pokonania wypalenia zawodowego i pokonania stresu, chęć powrotu do zdrowia i sprawności fizycznej, chęć osiągnięcia równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Wskazane jest by praca miała charakter regularny. Zalecamy kilka sesji w miesiącu. Sesja może odbyć się online na Skype.

Dodatkowy mailing

To usługa wspierająca, dzięki której pacjent ma stały kontakt ze swoim trenerem i dotyczy od czterech do dziesięciu maili w miesiącu w zależności od potrzeb.

W jaki sposób należy przygotować się na konsultację?
  1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres kontakt@imf.plcelem ustalenia terminu konsultacji (czas oczekiwania na pierwszą wizytę wynosi około trzech tygodni).
  2. Uzupełnij kwestionariusz konsultacji psychologicznej, który możesz pobrać ze strony i niezwłocznie go odeślij celem rezerwacji terminu.
ZAPRASZAMY!

My wiemy, że w drodze po zdrowie ważne jest co, jak i kiedy!

imf

Paulina Kawa

Certyfikowana trenerka jogi śmiechu oraz trenerka zdrowia. Założycielka organizacji Life Roots i Klubów Świadomego Życia. który zrzesza specjalistów w swoich dziedzinach. Trenerka Psychologii Zmian i Biznesu. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach i warsztatach w kraju i za granicą. Najwięcej satysfakcji czerpie gdy dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego oraz zdrowia. Pomaga ludziom w osiąganiu ich celów, inspiruje innych do działania, zachęca do aktywności i poznawania siebie. Współtworzy projekt praktycznych warsztatów gotowania.

Uczy jak zmieniać nawyki żywieniowe i jak żyć zdrowo. Każdego dnia propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia. Z sukcesami systematycznie organizuje i prowadzi warsztaty i szkolenia. Swoje przepisy na zdrowe życie umieszcza na blogu: www.liferoots.pl. Autorka artykułów poświęconych tematyce śmiechu oraz profilaktyki zdrowia. Kocha podróże, które są dla niej ogromną dawką inspiracji.

Cennik konsultacji

Konsultacja/sesja standardowa
90 min.
300 PLN Zamów
Kolejna konsultacja/sesja kontrolna
60 min.
200 PLN Zamów
Sesja coachingu radości
90 min.
300 PLN Zamów
Sesja coachingu zdrowia
90 min.
300 PLN Zamów
Konsultacja/sesja partnerska (2osoby)
90 min.
500 PLN Zamów
Kolejna konsultacja/sesja partnerska (2osoby)
60 min.
300 PLN Zamów
Dodatkowy mailing
(4-10 maili)
200 - 300 PLN Zamów

Plik do pobrania.

Pobierz kwestionariusz, który musisz uzupełnić przed wizytą.

Pobierz formularz