lek Agnieszka Górecka-Dolny
Lekarka, specjalistka anestezjologii i intensywnej terapii, współzałożycielka Instytutu Medycyny Funkcjonalnej.

lek Szczepan Dolny
Lekarz, Certyfikowany Specjalista Medycyny Stylu Życia (IBLM), współzałożyciel Instytutu Medycyny Funkcjonalnej.
 Jego pasją jest medycyna zapobiegawcza oraz wszelkie działania mające na celu zapewnić zdrowie oraz sprawność ciała i umysłu, jak również stymulować długowieczność.
 Jest praktykiem (wszystkie zalecenia przekazywane swoim pacjentom stosuje osobiście) oraz zwolennikiem niefarmakologicznego podejścia do leczenia chorób przewlekłych.
 Aby lepiej pomagać swoim pacjentom odbył szkolenie i został certyfikowanym trenerem medytacji i mindfulness (SOPT). Jest również członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.
Jego misją jest przede wszystkim zapewnienie kompleksowej pomocy swoim pacjentom poprzez edukację w zakresie, udowodnionych naukowo, działań leczniczo-profilaktycznych, zapewniających prawidłowe, optymalne funkcjonowanie naszego ciała i umysłu, jak również wspierających naturalne procesy regeneracyjne organizmu.
 Obszary działań, w obrębie których koncentrowane są jego zalecenia, obejmują tematykę zdrowego i efektywnego snu, techniki radzenia sobie ze stresem, poprawę nawyków żywieniowych, promocję aktywności fizycznej oraz umysłowej, redukcję lub eliminację czynników ryzyka, wzmacnianie zdrowych relacji społecznych oraz interwencje oparte o zjawisko hormezy. Wszystkie zalecenia są zindywidualizowane oraz dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta. W swojej praktyce łączy wieloletnie doświadczenie oraz aktualną wiedzę medyczną. Dokłada wszelkich starań, aby jego relacje z pacjentem opierały się na szacunku, zaufaniu, szczerości, zaangażowaniu oraz cechowały się wzorową komunikacją.
 Jeśli jesteś osobą, które chce mieć realny wpływ na swoje życie, planuje odzyskać i utrzymać zdrowie, jak również cieszyć się dobrą kondycją oraz sprawnością ciała i umysłu do późnej starości serdecznie zapraszamy do współpracy.
Scroll to Top